Rubino trubice jsme osadili do posledního růžového solária

Od dnešního dne jsou trubice Cosmedico Rubino naistalovány ve všech třech našich soláriích. Instalace Rubino trubic byla dnes provedena také v posledním, růžovém soláriu Luxura X7.

Že jsou v soláriu nainstalovány ty správné trubice Cosmedico Rubino, se můžete sami přesvědčit v nápisech na levé straně trubic (viz obrázek).

Objednávání, nebo osobní návštěva v našem solárním studiu Šárlin je od dnešního dne organizačně jednodušší – všechna tři solária jsou osazena stejnými trubicemi Cosmedico Rubino, takže výrazně lépe dokážeme kapacitně uspokojit Váš zájem o opalování.

Jsme rádi, že jste sami na své pokožce poznali, oproti standardním UV trubicím, výrazný rozdíl v opálení včetně vláčnosti a hebkosti pokožky, jež přináší technologie trubic Cosmedico Rubino kombinující klasické UV záření s (IR) infračerveným zářením. Dokonce sami po několika návštěvách nám potvrzujete tvrzení výrobce, že opálení trubicemi Cosmedico Rubino přináší viditelné navýšení přímé pigmentace pokožky a déle trvající opálení. Navíc oceňujete estetický prvek – odlišnou barvu opálení („jako od moře“) v porovnání s barvou (do oranžova) ze standardních solárii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *