Dlouho jsme odolávali, ale teď musíme zdražit o 2 Kč

Od srpna 2017, kdy jsme otevřeli naše Solární studio Šárlin, jsme se snažili držet stejnou cenu našich služeb. Postupně, během uplynulých 4 let, narostly ceny elektrické energie o cca 30%. Díky vaší přízni a nárůstu uživatelů služeb našeho solárního studia se dařilo kompenzovat naše fixní náklady, takže jsme kvůli růstu cen elektrické energie dokázali 4 roky udržet ceny za opalování na stejné úrovni. Teď máme a především dále budeme mít novou realitu – o cca 80% dražší elektrickou energii oproti roku 2017. Listopadové a prosincové snížení DPH sice krátkodobě pomohlo, ale nedokázalo odvrátit realitu zdražení elektrické energie.

Hledali jsme co nerozumnější cestu. Od 1. ledna 2022 jsem nuceni navýšit cenu za 1 minutu opalování o 2 Kč pro všechny cenové programy. Tedy 16 Kč/min bez permanentky, 12 Kč/min pro dobíjení za 500 Kč, 11 Kč/min pro dobíjení za 1000 Kč a 10 Kč/min pro dobíjení za 2000 Kč.

ceník opalování v solárním studiu Šárlin od 1.1.2022

Peníze, co máte vložené na permanentkách jsou samozřejmě vaše a nic se stavem vašeho konta nemění. Od Nového roku se jen z vaší permanentky za každou minutu opalování bude odečítat částka dle nového ceníku.