Kosmetika

Solární kosmetika k používání v návaznosti na opalování v solárním studiu.

Pro efektní, trvanlivé a zdravé opálení v soláriu je solární kosmetika nezbytná. Všechny řady námi nabízené solární kosmetiky obsahují množství účinných látek, které kombinují špičkovou kvalitu opálení s péčí a výživou pokožky. Solární kosmetika je obohacena o výtažky rostlin, přírodní oleje, vitamíny, kolagen apod. Krásně hnědá pokožka je tak chráněná proti vysušování, stárnutí a tvorbě vrásek. Široká škála naší solární kosmetiky respektuje nároky každého zákazníka – naleznete zde produkty s velkým množstvím superbronzerů a urychlovačů opálení k získání ještě intenzivnějšího opálení, i jemné urychlovače opálení pro citlivější pokožku těch, kteří s opálováním teprve začínají.

Jednotlivé řady solární kosmetiky nabízí širokou paletu vůní, dobře se aplikují a vstřebávají

Cosmedico Rubino sun & care

Opalování v soláriu s trubicemi Rubino je vhodné podpořit a doplnit tělovým mlékem RUBINO SUN & CARE na bázi kyseliny Hyaluronové s intenzivním působením na pokožku. Kosmetika Rubino sun & care je vhodná pro použití před i po opalování.

Pro neopálenou pokožku

Řada výrobků – solární kosmetiky před opalováním pro neopálenou pokožku – vyrobená speciálně pro klienty, kteří začínají s návštěvou solárních studií a potřebují svou pokožku maximálně chránit a hydratovat, ale zároveň dosáhnout rychlých výsledků a pokroků v opalování.

Tip: mějte na paměti, že s použitím solární kosmetiky bude Vaše opálení kvalitnější a déle Vám vydrží.

Pro opálenou pokožku

Řada výrobků – solární kosmetiky pro kvalitní opalování pro již opálenou pokožku – vyrobená zejména pro klienty, kteří navštěvují pravidelně solární studia a potřebují prohloubit své opálení a dosáhnout přirozených barev.

Tip: mějte na paměti, že s použitím solární kosmetiky bude Vaše opálení kvalitnější a déle Vám vydrží.

Pro silně opálenou pokožku

Řada výrobků – solární kosmetiky před opalováním v soláriu pro již silně opálenou pokožku – vyrobená se záměrem na klienty, kteří jsou již opálení z pravidelných návštěv solárních studií nebo např. z dovolené u moře a potřebují své opálení udržet krásné a přirozené.

Tip: mějte na paměti, že i opálená pokožka potřebuje účinnou péči a hydrataci, aby Vaše opálení vydrželo dlouho přirozené a krásné.

Krémy do solária pro pokožku s tetováním

Speciální kosmetika do solária pro pokožku s tetováním. Složení pečuje o tetování – chrání jej před předčasným blednutím zapříčiněným UV zářením způsobem, že zvýrazňuje barvu tetování.

Solární kosmetika na obličej

Solární krémy na obličej jsou speciálně zaměřeny na péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu – pleť vyhlazují, jemně ošetřují a citlivě chrání. Současně zajišťují kvalitní souvislé a přirozené opálení pleti.

Solární kosmetika na nohy

Solární kosmetika na nohy jsou přípravky zaměřené na opalování nohou, které se opalují hůře než jiné části těla a potřebují proto intenzivnější péči.

Solární kosmetika po opalování

Vyberte si z mnoha produktů péče po opalování – redukují zarudnutí pokožky způsobené UV zářením, zklidňují podrážděnou pokožku a dokonale ji hydratují. Přírodní látky obsažené v kosmetických přípravcích určených pro péči po opalování (především Pantenol a Aloe Vera), dodávají pokožce vše potřebné k dosažení krásného dlouhotrvajícího opálení. Pleť je jemná, hydratovaná a svěží.