Rubino sun & care

Speciální kosmetika Cosmedico RUBINO SUN & CARE

Opalování v soláriu s trubicemi Rubino je vhodné podpořit a doplnit tělovým mlékem RUBINO SUN & CARE na bázi kyseliny Hyaluronové s intenzivním působením na pokožku. Kosmetika Rubino sun & care je vhodná pro použití před i po opalování.


Cosmedico RUBINO SUN & CARE

Vzorec proti stárnutí
Působivý regenerační účinek díky jedinečné kombinaci selektivních složek proti stárnutí. Podporuje obnovu buněk a zjemňuje strukturu pokožky. Povrch pokožky je rovnoměrný a pružný.

Červené perly – účinné látky
S červenými perlami účinných látek pro vizuální a haptický zážitek. Vzácné účinné látky obsažené v perlách se uvolňují při masáži, rychle se vstřebávají a intenzivně oživují pokožku.

Antioxidanty a vitamin E.
Vybrané antioxidanty podporují tvorbu kolagenu a omlazení pokožky. Vitamin E tvoří stabilní ochranný štít proti oxidačnímu stresu na kůži během opalování a zlepšuje přísun kyslíku do tkáně.

Vlhkost a ochrana kůže
Komplex lipidů, který je dokonale přizpůsoben pro použití po opalování s RUBINO, poskytuje vlhkost a posiluje přirozenou bariéru pokožky. Kyselina hyaluronová dodává pokožce intenzivní vlhkost a účinně podporuje její vlastní hydrataci. Pocity napětí se uklidní, vrásky se vyplní, pokožka je dobře vyživená a vypadá zářivě svěží, hladká a dobře odpočatá.

Neobsahuje parabeny, rychle se vstřebává, nezanechává nepříjemný mastný film a má příjemně jemnou vůni.
Vhodný pro ženy a muže všech typů pleti.
Vyrobeno v Německu podle nejvyšších standardů kvality.

cena
399 Kč/balení 200ml
70 Kč/balení 15ml jednorázový krém