Třetí solárium Luxura je osazené RUBINO trubicemi

Rozšířili jsme kapacitu opalování našeho solárního studia o další stroj Luxura X 7 II. Je osazen podobně jako předchozí 2 solária Luxura X7:  42 kusy trubic Cosmedico (24 x 160W + 18 x 180W) a 4 ks obličejovými výbojkami 400W.

Výkonově jsou všechna 3 solária srovnatelná, ale Luxura X7 II je novější generace s „čučavějším“ designem a ovládáním. Navíc jsme se rozhodli, že stroj Luxura X7 II osadíme UV + IR trubicemi RUBINO Cosmedico.

Trubice Cosmedico Rubino kombinují standardní UV opalování s červeným (IR) spektrem, které v pokožce stimuluje produkci kolagenu, elastinu a některých enzymů, čímž dochází k výraznému navýšení přímé pigmentace pokožky, déle trvající opálení s přirozenou barvou a pokožka je po opálení viditelně hladká a svěží. Detailnějších informací najdete v samostatném příspěvku Cosmedico RUBINO.

„Čučavý“ design instalovaného stroje Luxura X7 II podporuje příjemná hudba a měnící se osvětlení.

Cosmedico RUBINO

Červené trubice Cosmedico RUBINO kombinují UV záření a IR červené světlo. Vyvážená kombinace spektra UV záření a červeného světla posunuje opálení nad běžné standardní UV trubice – dosáhnete hladší pokožky, dlouhodobější přirozené barvy opálení a výrazně zlepšenou přímou pigmentaci.

S přibývajícím stářím, genetickými vlohami, ale také díky vlivům životního prostředí ztrácí lidské vazivo strukturu a pružnost – v pokožce se tvoří vrásky a celulitida se stává viditelnou. Tuto ztrátu struktury vaziva podstatnou měrou způsobuje snížení množství kolagenu a pružných vláken v pokožce.

Buňky pokožky mohou být světlem o vlnové délce kolem 633 nm (IR červené světlo) stimulovány k produkci kolagenu, elastinu a určitých enzymů, které jsou zapotřebí pro vylepšování struktury pokožky. Světlo v oblasti kolem 633 nm podporuje vlastní kožní produkci těchto potřebných látek tím, že ve stěnách a kapilárách povzbuzuje proces podporující příjem kyslíku pokožky a její detoxikaci. Zlepšuje se schopnost pokožky přijímat a ukládat vlhkost, obnovují se samočinné povzbuzující procesy, kdy jsou po čase linky a vrásky, obzvláště v oblasti obličeje, vyplněny a je posilována kolagenová struktura.

Cosmedico RUBINO v jedné trubici a při jednom procesu opálení v soláriu díky vyváženému podílu červeného světla (IR spektra 633 nm) zvyšuje vliv UV záření a tím výsledný efekt opalování. Tato dvojkombinace promyšleného podílu světelného spektra (IR+UV) výrazně zlepšuje přímou pigmentaci, dokonce až o 50%.

Hlavní přednosti a výsledný efekt při používání.
  • Výrazně lepší pigmentace
  • Opalovací proces je šetrnější k pokožce
  • Déle trvající opálení s přirozenou barvou
  • Zvýšený vliv UV záření díky spektru červeného světla
  • Červené světlo chrání buňky před volnými radikály
  • Aktivuje okysličení kůže
  • Podněcuje látkovou výměnu
  • Viditelně hladká a svěží kůže
  • Příjemný pocit