Nové trubice jsou již v obou našich soláriích

Dnes jsme provedli výměnu trubic u druhého (růžového) solária, abyste měli rovnoměrnou kvalitu a intenzitu opalování v každém našem soláriu.

Trubice růžového solária sice ještě neměly nasvíceno hraničních 800 hodin pro doporučovanou výměnu, ale dnes jsme se rozhodli srovnat opalovací výkon obou našich solárií. Po červencové výměně trubic v tyrkysové Luxuře nešlo totiž přehlédnou Váš zvýšující se zájem o opalování v tyrkysovém solárku. Samozřejmě – nové trubice intenzivněji opalují.

Zvýšený zájem o tyrkysovou Luxuru  byl sice potěšující, ale přinesl kapacitní nerovnováhu, kdy jsme jedním solárkem nedokázali uspokojit všechny objednávky. Proto jsme se rozhodli přistoupit k předčasné vyměně trubic u druhého solária a výkonově srovnat růžové a tyrkysové solárko – přesně tak, jak jste byli zvyklí.

Nechali jsme nainstalovat stejné trubice Cosmedico Cosmofit 10K100Plus a samozřejmě také obličejové výbojky. Doporučujeme při první návštěvě solária s vyměněnými trubicemi být opatrní při volbě délky opalování. Čas volte spíše konzervativněji – doporučujeme o 10% méně, než jste u nás měli vyzkoušeno.

A ještě pár záběrů z dnešní instalace.