Opět máme zavřeno

Dva dny trvala naděje, že je mezi politiky vůle přehodnotit nefunkční opatření okolo Covid-19. Naděje, že bychom všichni měli stejné podmínky pro otevření provozoven. U nás s přehledem máme 15 m² na jednoho zákazníka, hygienu máme přísnou jak v nemocnici. Naděje se v neděli odpoledne na sv. Valentýna rozplynuly.

Vláda vyhlásila od 15. února 2021 nový nouzový stav. Poněkud zvláštním způsobem. Nám nezbývá nic jiného, než rozhodnutí vlády respektovat. O neústavnosti tohoto kroku si můžeme myslet své, ale musíme mít zavřeno.

Společně budeme doufat, že vzrůstá tlak na revizi opatření nepřispívajích k potlačení pandemie. Doufáme, že se začne rozhodovat o opatřeních podle zdůvodněných dat, která mají hmatatelný vliv na potlačení pandemie a ne našich životů.

v pondělí 15.2.2021 opět otevíráme

Ve čtvrtek 11. února 2021 Parlament ČR neschválil vládě prodloužení nouzového stavu. Od pondělí 15. února 2021 neplatí zákazy vlády, které na tento nouzový stav navazují.

V tuto chvíli je právní stav takový, že od pondělí 15. února 2021 můžeme mít otevřené naše Solární studio. S plným vědomím epidemického stavu v naší zemi budeme pokračovat v dodržování hygienických opatření a prosíme Vás o podobné. Pro jistotu se telefonem objednejte na konkrétní čas, abychom respektovali odstupy.

Je dost možné, že se situace v následujících nejbližších dnech bude turbulentně měnit v závislosti na rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví, Krajské hygienické stanice, nebo Krajského úřadu. To nezměníme, ani moc neovlivníme. Co v naší moci je, že Vám chceme poskytnout služby našeho solária, aby jste po dlouhé době mohli trochu relaxovat, prohřát se a nabrat vitamínu D.