Chystáme pro Vás nové Solární studio Šárlin

Rohový dům na světelné křižovatce ulic Komenského a Palackého v Přerově místní určitě dobře znají. Na rohu domu je nepřehlédnutelné železářství Šroubek, na druhé straně křižovatky je Gymnázium Jakuba Škody, FIO banka či Tančírna.

Připravované nové Solární studio Šárlin je budované v prostorách, kde dříve byl prodej elektrokol. Prostor a atmosféru studia jsme koncipovali jako osobní a komorní prostor s důrazem na osobní přístup a péči o klienty. Od samého začátku jsme kladli důraz na kvalitu solárií a používaných trubic.

Možná jste již zahlédli stavební ruch za výlohami Solárního studia. Hlavní stavební práce máme za sebou, včetně nezbytných souhlasů úřadů. Přes výlohu můžete vidět perleťovou růžovou barvu prvního solária, druhé jsme ladili do tyrkysové, opět v perleťové úpravě. Interiér postupně zabydlujeme pohodlným a stylovým nábytkem. Určitě se těšíte, kdy pro Vás otevřeme. Dejte nám ještě chvilku času, protože se musíme naučit pracovat s ovládacím programem, doladit a dopilovat detaily.