otevírací doba květnové svátky 2023

otevírací doba v době květnových svátků 2023

  • 1. 5. pondělí    zavřeno
  • 8. 5. pondělí   zavřeno

další dny normální otevírací doba

Po-Pá: 10-19,  So: 14-18

Přejeme pěkné svátky!

Rubino trubice jsme osadili do posledního růžového solária

Od dnešního dne jsou trubice Cosmedico Rubino naistalovány ve všech třech našich soláriích. Instalace Rubino trubic byla dnes provedena také v posledním, růžovém soláriu Luxura X7.

Že jsou v soláriu nainstalovány ty správné trubice Cosmedico Rubino, se můžete sami přesvědčit v nápisech na levé straně trubic (viz obrázek).

Objednávání, nebo osobní návštěva v našem solárním studiu Šárlin je od dnešního dne organizačně jednodušší – všechna tři solária jsou osazena stejnými trubicemi Cosmedico Rubino, takže výrazně lépe dokážeme kapacitně uspokojit Váš zájem o opalování.

Jsme rádi, že jste sami na své pokožce poznali, oproti standardním UV trubicím, výrazný rozdíl v opálení včetně vláčnosti a hebkosti pokožky, jež přináší technologie trubic Cosmedico Rubino kombinující klasické UV záření s (IR) infračerveným zářením. Dokonce sami po několika návštěvách nám potvrzujete tvrzení výrobce, že opálení trubicemi Cosmedico Rubino přináší viditelné navýšení přímé pigmentace pokožky a déle trvající opálení. Navíc oceňujete estetický prvek – odlišnou barvu opálení („jako od moře“) v porovnání s barvou (do oranžova) ze standardních solárii.