O nás

 

Solární studio Šárlin

Šárka Žůrková
sídlo firmy:
č.p. 73, 768 43 Kostelec u Holešova
IČO 06273921
odpovědný zástupce Šárka Žůrková


Rozhodla jsem se splnit svůj sen a otevřít kvalitní solární studio. Již mnoho let navštěvuji různá solárka a vždy jsem nazlobená, když služby nefungují tak, jak bych očekávala – solárium neopaluje, je mi v něm zima, nebo opaluje nerovnoměrně.

Při výběru prostředí, úprav interiéru a solární technologie jsem dbala, abyste přicházeli do čistého, nového a kvalitního prostředí. Vybrala jsem pro Vás horizontální solárium Luxura X7 42 SLi High Intensive. Jedno jsem nechala designovat do růžové perleťové barvy, druhé do tyrkysové perleťové barvy. Technicky jsou solária identická – k opalování si můžete vybrat podle barvy, nebo designu prostředí v boxu.

Klíčovým prvkem každého solária jsou použité trubice. Vybrala jsem jedny z nejlepších – každé solárium je vybaveno 42 kusy 160W trubicemi Cosmedico Cosmofit a 4 ks obličejovými výbojkami WS 400W R7s. Trubice jsou samozřejmě nové a budu pečlivě dohlížet na jejich včasnou výměnu ke konci jejich životnosti.

Co asi většinu návštěvníků Solárního studia Šárlin překvapí, že na Vás solária budou mluvit. Dokonce česky. Kromě toho si můžete regulovat množství ochlazovací vodní mlhy, vůně a samozřejmě odvětrávání teplého vzduchu. Pro fajnšmekry je k dispozici zabudovaný stereo systém se subwooferem. Jednoduše připojíte svůj přehrávač prostřednictvím 3.5 mm jack konektoru a užíváte si opalovací relax.

K opalování v soláriu nezbytně patří vhodná solární kosmetika. Vybrala jsem pro Vás 2 výrobce Oranjito a SuperTan- jedny z nejlepších na trhu. Z více jak 50ti položek skladem si vybere určitě každý. Kosmetika pro opalování je rozdělená do 3 kategorií podle stupně opálení pokožky – neopálená, opálená a silně opálená. Samostatně je kosmetika na obličej, na nohy a samozřejmě kosmetika pro ošetření pleti po opalování. Za pozornost stojí speciální typy kosmetiky s prohřívacím či brnivým efektem. Kromě velkého balení (200 ml) máte k dispozici i malá jednorázová balení (12-15 ml), která jsou vhodná na vyzkoušení co Vám a vaší pokožce bude nejlépe vyhovovat.


rok 2023